Noc muzyki

Na imprezie będziecie mieli okazję usłyszeć 4 dj’ów grających różne style muzyczne. Poniżej sylwestki dj’ów którzy specjalnie dla was zagrają tego wieczoru
Dj Albert, który oprócz prezentowania muzyki zajmie się stroną techniczną imprezy.
Dj Konrad mieszka w Pakości i mimo młodego wieku ma już kilkuletnie doświadczenie w branży muzycznej.Swoja przygodę muzyczną zaczął w wieku 15lat. Grał głównie na różnych imprezach lokalnych, natomiast na meetingach pojawił się po raz pierwszy pół roku temu. Na konsoli gra od roku. Uczył się od Sparky-ego który wprowadził go na drogę która umożliwiła mu granie na różnych imprezach. Gatunki jakie preferuje to: Fidget, Retro, Electro- House, Dance
Sparkydeeyaj to dj mieszkający w podinowrocławskich skalmierowicach od 2013 wspołpracuje z agencją muzyczna serwis music jest wicemistrzem polski dj. Wśród granej przez niego muzyki możemy odnaleźć takie gatunki muzyczne jak: Fidget, Electro-House, Old/Klubb, RETRO, Dance, Electro, Jackin House, Progressive House, Pumping, Bounce, Trance, Tech House, Pompa/4fun, Disco-Polo.
Dj lexion brał udział juz w wielu konkursach dla dj gdzie zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce. Preferuje takie gatunki muzyczne jak: Fidget, Electro-House, Old/Klubb, RETRO, Dance, Electro, Jackin House, Progressive House, Pumping, Bounce, Trance, Tech House, Pompa/4fun, Disco-Polo.
Noc didżejów to wiele godzin dobrej muzyki i dobrej zabawy 🙂 Tylko na nich poczujecie się wolni i zapamiętacie je na pewno bardzo długo!

Piknik-na-koniec-wakacji