Warsztaty ciast, ciasteczek i czekolady

Dzisiaj każdy stolik był zajęty, a każdy kąt wypełniały słodkości .W powietrzu unosił się cudowny  zapach gofrów i czekolady! Warsztaty ciast i ciasteczek przyciągnęły masę dzieciaków. Tym razem uczestnicy warsztatów poznali przepis na pyszne gofry. Z wielkim zaangażowaniem przygotowywali swój ulubiony przysmak, mieszali składniki, a potem obserwowali, jak się smażą piękne serca. Każdy uczestnik warsztatów wybierał samodzielnie dodatki i dekorował swoje gofry bitą śmietaną, konfiturą malinową , owocami i  posypkami

Ponadto każdy mógł skosztować pysznej czekolady w „płynie”. W trakcie zajęć każde dziecko zrobiło w specjalnych foremkach własne czekoladki, które po wystudzeniu płynnym azotem,  wszyscy zajadali lub pakowali  do pudełeczek. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały, a czekolada rzeczywiście musiała być pyszna, skoro niektórym nie udało się donieść do domu ani jednej czekoladki. :))

Po dzisiejszych zajęciach dzieci były z siebie niezmiernie dumne, świetnie  się bawiły, czerpiąc radość ze wspólnego przygotowywania i degustacji deseru. Było wesoło i smacznie.  Zaangażowanie było ogromne i na pewno pozostanie w pamięci dzieci i młodzieży na długo. Zapraszamy na środę będziemy zajmować się rzeźbą:)