Muzyczny Złaz Super Gwiazd

Burmistrz miasta Sompolno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Klub Sportowy zapraszają na cykliczną imprezę „Muzyczny złaz Super Gwiazd, której celem jest integracja dzieci i młodzieży z gminy Sompolno. Na scenie zaprezentują swoje umiejętności artystyczne dzieci i młodzież z całej naszej gminy z Ośrodka kultury z Przedszkola Miejskiego ze szkół: w Ośnie, Lubstowie , Mąkolnie oraz Zakrzewka . Młodzi ludzie przedstawią różnorodne formy wypowiedzi artystycznej, będzie: śpiew, taniec, kabaret, gra na instrumentach . Kiedy na scenie odbywać się będą występy to na asfalcie najmłodsi za pomocą kolorowej kredy będą mogli wyczarują bajeczne obrazy.Jednocześnie na boisku sportowym będziemy rozgrywali liczne konkurencje sportowe. Zwycięzców oczywiście uhonorujemy nagrodami. Zawsze wielkim zainteresowaniem cieszyło się wesołe miasteczko z którego można będzie w tym dniu korzystać za darmo . Będzie także kilku animatorów którzy poprowadzą liczne i bardzo ciekawe zabawy z dziećmi. To radosne i barwne spotkanie młodych twórców zakończy dyskoteka.

zlaz