Podróże nie tylko w naturze- nagrody

Wiktoria Gmur  uczennica pracowni plastycznej M- GOK w Sompolnie została wyróżniona w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne Okienko”. Klasyfikacje do wystawy otrzymały : Wiktoria Dłubalska i Wiktoria Miłek. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Podróże nie tylko w naturze”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Młodzi artyści mogli podzielić się swoimi marzeniami o dalekich podróżach, pięknych miejscach, ciekawych ludziach. Jury doceniło oryginalność, nietuzinkową interpretację zagadnienia, dojrzałość twórczą naszych dziewięcioletnich artystek. Dziewczynki od dwóch lat uczęszcza na zajęcia plastyczne prowadzone pod kierunkiem Teresy Olczak. Trzem Wiktoriom życzymy  wielu  wspaniałych sukcesów!