Sukces na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki

12 czerwca w Domu Kultury w Strzelnie odbyła się druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezapomniane melodie Strzelno 2021. Festiwal Niezapomniane melodie nawiązywał do polskiego repertuaru, stworzonego przez artystów wszechczasów, którzy odeszli, ale ich muzyka nigdy nie zginęła. Festiwal skierowany był do solistów w wieku 9 – 17 lat.  Występy oceniało jury w składzie Agnieszka Twardowska, Piotr Tłustochowicz i wysokiej klasy profesjonalista w dziedzinie muzyki dr Orlin Bebenow.W tym konkursie Bartosz Augustyniak  z Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury otrzymał wyróżnienie. Bartosz zaśpiewał bardzo trudną piosenkę z repertuaru Marka Grechuty pt. Miłość. Cieszymy się ogromnie zwłaszcza, że poziom był bardzo wysoki a jury bardzo wymagające. Wielkie podziękowania należą się Panu Karolowi Brzykcemu za nieocenioną pomoc w przygotowanie ucznia i poświęcony czas. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!.