Teatr Zmiotka w sztuce “Czekoladki”

W dniu 18 października teatr „ Zmiotka” miał przyjemność wystawić po raz pierwszy na żywo komedię kryminalną Bożeny Kupis Kucharskiej pt. „Czekoladki”! Publiczność przybyła do sali ratuszowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury bawiła się świetnie! Życie potwierdza, że kłótnie rodzinne, chęć wykorzystania, oszukania, męża, siostry, brata… są wdzięcznym tematem do scenicznych prezentacji. Adaptacja scenariusza spektaklu, wykonana przez Andrzeja Prętnickiego trwająca 35 minut oddała sens całej sztuki. Były w niej takie elementy jak: Tempo, humor postaci, zwroty akcji, w opinii widzów dobra gra aktorska oraz zaskakujący finał. W ciekawym widowisku zagrali Anna Bollin, Karolin Sasińska, Kamil Kupczyk, Andrzej Prętnicki oraz użyczający głosu Aleksander Prętnicki. Jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli zapewne „ Zmiotka” z czekoladkami pojawi się na scenie ponownie.