Zakończyliśmy rok kulturalny 2011/2012

To był zdecydowanie dobry rok. Duży wybór kół zainteresowań skupił największą jak do tej pory liczbę uczestników – ponad 200 osób. Do końca zajęć wytrwało 70 procent i to im należą się wielkie brawa i uznanie za wytrwałość, pasję, dobrą frekwencję, postępy, talent, uśmiech oraz wielką radość, jaką nas obdarzają.

O godzinie 17.00 Pani Dyrektor Teresa Olczak oficjalnie rozpoczęła uroczystość, witając serdecznie wszystkich przybyłych gości i dziękując wszystkim młodym artystom za ogromne zaangażowanie w twórcze działania artystyczne w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Sompolnie.
W dalszej części odbyło się uroczyste wręczanie podziękowań. Wyróżnione osoby zostały poproszone na scenę,a następnie nagrodzone okolicznościowymi dyplomami i upominkami.

Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku kulturalnego 2011/12, przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu na zajęcia warsztatowe w roku 2012/2013.